
Hondenhok Snuf met veranda is een degelijk, geïsoleerd hondenhok voor buiten. Een uniek hondenhok met veranda, gemaakt van geïmpregneerd vurenhout. De vloer is van betonplex met hexagrip. Op hondenhok én veranda liggen echte dakpannen. Dit schitterende hok is helemaal gemaakt in de stijl van de Zeeuwse boerenschuur.
Hondenhok Snuf met veranda is niet alleen mooi, maar ook praktisch. In het hok zit een draaibaar anti-tochtschot, zodat uw hond lekker beschut ligt. Eén zijkant kan compleet gekanteld worden, waardoor het hok makkelijk te reinigen is. Op een warme zomerdag kan de zijkant juist opengezet worden om uw hond wat extra frisse lucht te geven. De grondmaat van de veranda is ca. 140x90cm.
Product details
- Hondenhok met de volgende kenmerken:
- Gemaakt van geïmpregneerd vurenhout en betonplex
- Met keramische dakpannen: om het hondenhok extra charme te geven worden 2e hands restauratie dakpannen gebruikt
- Wordt netjes geschilderd, zodat de eerste jaren geen onderhoud nodig is
- De binnenkant is betimmerd met hardhout multiplex
- Met aluminium randen langs de opening
- Nachthok met scharnierend tochtschot (windscherm)
- Bijzonderheden:
- Bouwpakket met duidelijke beschrijving
- De veranda zorgt voor extra beschutting tijdens alle weersomstandigheden.
- Met zwart kunststof voetjes, waardoor het hok eenvoudiger te verplaatsen is en de poten beschermd zijn tegen vocht
- * Kan op aanvraag ook in spiegelbeeld geleverd worden.
- De dakafmeting varieert iets door verschil in werkende maat van dakpannen
- Goed geïsoleerde wanden van 7cm (!) dik
- Hoogwaardig en degelijk hondenhok: handig, comfortabel en duurzaam
- Ook het dak en de vloer zijn geïsoleerd.
- Het hok is voorzien van een zijluik, waardoor het makkelijk schoon te maken is en het 's zomers ook opengezet kan worden als het erg warm is.
- Om knagen tegen te gaan, kunnen houten randen voorzien worden van aluminium strips à € 9,00 per meter (incl. montage). U kunt dit per mail aanvragen.
- Als de luchtvochtigheid buiten hoog is, wordt het ook vochtig in een hok. Om schimmelvorming te voorkomen kunt u de binnenkant van het hok beitsen.
Afmetingen
Buitenwerkse afmetingen incl. dak (BxDxH) | 193x205x143cm |
Buitenwerkse grondmaten (BxD) -- | 162x191cm |
Binnenwerkse afmetingen achter tochtschot (BxD) | 101x91cm |
Binnenwerkse vloerafmetingen (BxD) | 141x91cm |
Afmeting opening (BxH) | 35x61cm |
Afmeting opening zijluik (BxH) | 90x53cm |
Wanddikte | 7cm |
Vloerdikte | 6cm |