Meer dan 13.700 positieve beoordelingen!
Snelle levering door eigen voorraad
Grootste collectie dierenverblijven in Europa!
Bezoek de showroom +200 showmodellen

Konijnenhok Cato

White-Grey

Max. afmeting: 140x65x100cm | Grondmaat: 134x51cm

Konijnenhok Cato is een goedkoop konijnenhok, maar wel met een relatief grote konijnenren. De konijnenren heeft 2 deurtjes en is ook van bovenaf te openen. Konijnenhok Cato is een leuk en praktisch hok voor uw konijn. Het nachthok is zelfs afsluitbaar. Onder het nachthok zit een handige schuiflade.

Product details

  • Konijnenhok met de volgende kenmerken:
  • Dit dierenhok is gemaakt van mooi dennenhout
  • Het hok heeft een dak met dakleer
  • Met verzinkt gaas, ca. 12x12mm, dikte 0.8mm
  • Loopplank tussen boven- en benedenverdieping
  • Metalen schuiflade (zink) om het hok handig schoon te maken
  • Nachthok afsluitbaar: luik schuift opzij (li/re)
  • Met zwart kunststof of rubber voetjes
  • Het konijnenhok is niet voorzien van anti-knaagstrips. Om knagen aan het hok te voorkomen kunt u anti-knaagstrips mee bestellen.
  • Bouwpakket met grotendeels voor-gemonteerde panelen, incl. bevestigingsmateriaal en handleiding
  • Aanbouwren
  • De aanbouwren heeft een dak van gaas (ca. 12x12mm)
  • Bijzonderheden:
  • Dit hok is niet in spiegelbeeld op te bouwen
  • Is er buiten een hoge luchtvochtigheid, dan is het binnenin een hok ook vochtig. Hierdoor kan schimmelvorming ontstaan.
  • Bij vochtig weer kan het hout uitzetten, waardoor de deurtjes gaan klemmen
  • Het hok is licht gebeitst om het op kleur te brengen; wij adviseren om nogmaals te beitsen voor een optimaal resultaat
  • Als het dierenverblijf binnenshuis gebruikt wordt adviseren wij de vloer af te dekken om schade, door bijv. urine, te voorkomen
  • Ren met iets andere diepte dan hok:
  • Konijnenren Octa

Bestanden

Ean code:  8719874155113

Afmetingen

Buitenwerkse afmetingen incl. dak (BxDxH) 140x65x100cm
Buitenwerkse grondmaten (BxD) -- 134x51cm
Hoogte onder het nachthok (H) 39cm
Opening naar nachthok (BxH) 19x24cm
Binnenwerkse afmetingen nachthok (BxD) 26x48cm
Binnenwerkse afmetingen onderren (BxD) 130x47cm
Plank dikte ca. 9mm
Frame dikte 30x20mm

Afmetingen verzenddozen

Doos 1 101,5 x 70 x 19,7cm — 16,5kg

Instructies voor onderhoud

  • U dient het hout te beitsen om schimmel of houtrot te voorkomen
  • Om schimmelvorming en groenaanslag te voorkomen is het raadzaam om het hout periodiek schoon te maken
  • Kan door u in elke gewenste kleur overgebeitst worden
  • Gebruik Vaseline of Was voor bewegende delen als lades en schuifpanelen
  • Goed voor dier en hok: Plaats het hok op een beschutte plek
  • Bijpassende beits voor de witte delen is White wash beits
  • Bijpassende beits voor de grijze delen is Grey wash beits

Instructies voor opbouw

  • Het hok wordt geleverd in stevige kartonnen doos/dozen
  • De panelen van de ren worden gedeeltelijk gemonteerd geleverd
  • Montage handleiding en bevestigings materiaal wordt meegeleverd
  • De gaatjes in de panelen zijn al voorgeboord, alleen voor de schuifslotjes niet
  • Met slechts 1 schroevendraaier/machine kunt u het complete hok monteren
  • Plaats het hok waterpas op een vlakke en stevige ondergrond

Informatie over gebruikte materialen

Dit product is op ambachtelijke wijze vervaardigd uit dennenhout. Dennenhout is een bijzonder mooie naaldhoutsoort wat al lange tijd gewaardeerd wordt in ons producten gamma. Vooral de houtnerf, vlamtekening, en wisselende kleurschakeringen geven het product een degelijke en warme uitstraling.

Eigenschappen hout
Het voor uw product gebruikte hout is een uniek natuurproduct wat in het land van herkomst, na zorgvuldige selectie, op ambachtelijke wijze is verwerkt. Het is karakteristiek en uniek in elk opzicht. Dit houtproduct heeft bovendien een handmatige bewerking ondergaan. Geen enkel stuk hout is gelijk van vorm, structuur of kleur, zodat kleurschakeringen zelfs binnen één stuk hout onvermijdelijk zijn. Windbarsten, haarscheuren, oneffenheden en de aanwezigheid van grote en kleine noesten getuigen van hun oorsprong en jarenlange groei. Oneffenheden zijn meestal handmatig bijgewerkt met houtvulling. Door gebruik en door invloed van licht zullen nieuwe dierenverblijven na verloop van tijd een warmere kleur krijgen. Kleurverschillen onderling en ten opzichte van het showmodel zijn daarom voor de hand liggend. Het product is voorzien van een beitsafwerking in de kleuren zoals op de foto. U dient het hout nogmaals te beitsen om schimmelvorming en rotting te voorkomen. Beits kunt u direct handig meebestellen.

Hang en sluitwerk/verankering
Het is raadzaam het hang en sluitwerk periodiek te behandelen met siliconenspray of slotenspray ter voorkoming van roest- en corrosievorming. Wanneer het product niet op een beschutte plaats staat dan adviseren wij u het product te verankeren.

Hoeveel konijnen kunnen er in dit hok?

Wij geven aan voor hoeveel konijnen het nachthok geschikt is. Het getoonde aantal geldt per konijnformaat en wordt als volgt ingedeeld:

  • Groot konijn: meer dan 5 kg
  • Middelgroot konijn: ± 3–5 kg
  • Klein/dwergkonijn: tot ± 3 kg
0
1
1
€ 119,- incl. BTW
Levertijd: 1-2 werkdagen
Bezorgkosten: NL Gratis | BE Gratis Meer landen » BE Gratis | LU Gratis | NL Gratis

Klanten beoordelen ons met een 9,1 op 10

13833 beoordelingen

Beits mee bestellen?
Ter voorkoming van schimmel of houtrot adviseren wij:
1x Beits Grey wash
1x Beits White wash
1x kwastenset
Beits mee bestellen?
Voordeelstartpakket mee bestellen?
Startpakket Basis bestaat uit:
2x stro, 1x hooi, 1x Cocoon hennepvezel 3kg, 1x voerbakje, 1x toilet, 1x drinkfles, 1x hooibal.
Aanvulling Luxe pakket:
1x vervoersmand, 1x knaagdierborstel, 1x knaagsteen, 1x knaagbrug Large
Voordeelstartpakket mee bestellen?
Vlonder meebestellen?
Een vlonder zorgt voor een behaaglijker gevoel dan op koude bestrating of grond. Daarnaast is deze vlonder zeer geschikt als bodem, wanneer het konijnenhok binnen geplaatst wordt. (Doordat het een vlakke plaat is kan urine er aflopen en mogelijk schade veroorzaken aan uw vloer.)
Vlonder meebestellen?
Maak uw hok uniek, kies hier uw diertje
Maak uw hok uniek, kies hier uw diertje
Uw huidige keuzes: € 119,00
Winkelwagen

Favorieten

Bedankt voor uw belangstelling voor GrootPlezier.nl