
Nooit meer leverbaar
Bekijk alternatieven
Bekijk alternatieven
Op de BERG Ultim Champion kan iedereen heerlijk springen! Het ontwerp van de trampoline zorgt dat je lang en veilig kan springen op een uitstekende trampoline. Het voordeel van een rechthoekige trampoline ten opzichte van een ronde trampoline is dat je over de hele lengte lekker kan springen. Door de vorm past de trampoline ook in vrijwel elke tuin.
De combinatie van het AirFlow Pro springdoek met de TwinSpring Gold veren zorgt voor een groter springoppervlak en minder luchtweerstand. Samen zorgt dat voor hoger en lekkerder springen.
Product details
- Trampoline frame
- Het frame heeft een speciale verzinkte toplaag en zwarte poedercoating, zodat de trampoline roestbestendig is aan de binnen- en buitenkant.
- De poten van het frame zijn voorzien van springbrackets, zodat bij het verplaatsen de poten niet uit de trampoline vallen.
- Trampoline springdoek
- Het geweven springdoek wordt door middel van veer-ogen, die 8 maal zijn doorgestikt, vastgemaakt met veren aan het trampoline frame. Dit zorgt voor optimale stevigheid en veiligheid.
- Het AirFlow Pro springdoek laat 150% meer lucht door dan een standaard doek. Het droogt snel en je kunt nog hoger springen!
- Trampoline veren
- Deze BERG trampoline is voorzien van Twinspring Gold veren.
- Doordat de veren diagonaal geplaatst zijn beschikt deze trampoline over 30% meer veren. De veren en veerweg zijn langer, zodat de trampoline over nog meer kracht en souplesse beschikt.
- Door de gouden roestwerende beschermlaag gaan de veren jarenlang mee.
- Trampoline veiligheidsnet
- Veiligheidsnet Deluxe heeft een veilige zelfsluitende ingang, boogconstructie aan de bovenkant voor extra stevigheid en veiligheid.
- Het net wordt op een onopvallende en sterke manier gemonteerd op de trampoline.
- Op de bovenzijde van de palen zit een fraaie design dop die ervoor zorgt dat het net goed op zijn plaats blijft.
- De palen van het veiligheidsnet zijn voorzien van een fraaie zwarte hoes, gevuld met dik schuim voor een optimale bescherming!
- Trampoline beschermrand
- De BERG Ultim Champion heeft een extra brede beschermrand, die de veren en het frame helemaal afdekt.
- In de beschermrand zit schuim wat geen water opneemt en de rand is voorzien van een waterafvoersysteem.
- Extra informatie
- BERG Ultim Champion: fantastisch springcomfort, optimale veiligheid en duurzaamheid!
- De trampoline wordt standaard geleverd zonder ladder en ladderplatform.
Specificaties
Algemeen | |
Afmeting | 330x220cm |
Totale hoogte trampoline | 270cm |
Maximaal springgewicht | 100kg |
Testgewicht | 500kg |
Geschikt voor leeftijd | 6+ |
Frame | |
Buisdiameter/wanddikte toprail | Ø50,8x2mm |
Buisdiameter/wanddikte poten | Ø42x1.5mm |
Frame behandeling | Verzinkt en zwarte poedercoating |
Frame constructie | Heavy |
Opstaphoogte trampoline | 90cm |
Veren | |
Aantal veren | 88 |
Lengte veren | 19cm |
Type veren | Twinspring Gold |
Veiligheidsnet | |
Type veiligheidsnet | Deluxe |
Buisdiameter veiligheidsnet | Ø38.1x1.5mm |
Beschermrand | |
Breedte beschermrand | 38cm |
Dikte beschermrand | 30mm |
Kleur beschermrand | Zwart |
Garantie | |
Garantie frame | 13 jaar (bij registratie op bergtoys.com) |
Garantie springdoek | 2 jaar |
Garantie veren | 5 jaar |
Garantie veiligheidsnet | 2 jaar |
Garantie beschermrand | 2 jaar |
BERG-classificatie | |
Springcomfort | |
Kwaliteit | |
UV-bestendigheid rand |
Ean code: 8715839084757